موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان با همکاری متخصصین حوزه های مختلف ، خدمات خود را در قالب دپارتمان های تخصصی ، به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی ، ارائه می نماید.


دپارتمان های موسسه شامل 15 دپارتمان تخصصی به شرح ذیل می باشد :


1- دپارتمان تخصصی آموزش : موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان با همکاری اساتید مطرح اقدام به تشکیل دوره های آموزشی تخصصی در حوزه های مختلف برای اشخاص حقیقی و حقوقی می نماید ، علاقه مندان میتوانند با عضویت در خبرنامه از کلاسها و زمان آن آگاه شوند .


2- دپارتمان تخصصی امور شرکت ها : ارائه مشاوره حقوقی شرکتها از قبیل : مشاوره در تأسیس انواع شركت های تجاری و ثبت آن ، مشاوره و تدوین در تدوین اساسنامه ، شركتنامه و صورتجلسات ، مشاوره تخصصی حقوقی به مدیران شركت های تجاری ، طرح و دفاع از دعاوی راجع به شركتهای تجاری از جمله وصول مطالبات ، ورشكستگی ، انحلال ، ابطال تصمیمات هیأت مدیره یا مدیر عامل و سایر دعاوی مربوط به شرکتها ،مشاوره واجرای داوری در زمینه اختلافات شركاء واختلافات شركت با شخص حقیقی تاجر یا طرف قرارداد کلیه دعاوی تجاری فی مابین شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری ، ثبت تغییرات شرکت ، ثبت علائم تجاری ،صنعتی و فلاحتی ، ثبت اختراعات و ابداعات ، نوآوری به هر شکل و از هرنوع که باشد خواه در داخل و یا خارج از کشور، تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و خارجی ، تدوین آئین نامه های داخلی و اجرائی و تدوین چارت سازمانی شرکتها و شرح وظایف سازمانی مدیران و کارکنان ، حل وفصل موضوعات از طریق صلح و سازش و داور ، آموزش پرسنل حقوقی و ایجاد بایگانی تخصیصی و سایر امور حقوقی مربوط به شرکتها و موسسات ، همچنین مشاوره در خصوص خرید شرکت ( خرید شرکتی که چند سالی از تاسیس آن میگذرد به همان میزان که می تواند دارای آثار و تبعات مثبت باشد ، میتواند مصائب و مشکلات مالی متعددی را نیز به همراه داشته باشد ، لذا می بایستی از مراجع مختلف در این خصوص استعلام به عمل آید که اهم آن را به شرح ذیل معروض میدارد : استعلام از اداره بیمه ، استعلام از اداره مالیات و استعلام از تامین اجتماعی و ....


3- دپارتمان تخصصی امور بین الملل : وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی تجاری بین المللی ، تنظیم قراردادهای بین المللی ، اجراء و ابطال آرای داوری بین المللی


4- دپارتمان تخصصی امور بانکی : احتمالاً برای شما هم پیش آمده که پس از اخذ وام از بانکها ، محاسبات بانکی در خصوص اصل ، سود و خسارت تاخیر در تادیه به یک موضوع مجهول تبدیل شده و در برخی مواقع ، بانک برای وصول مطالبات خود اقدام به مزایده مورد وثیقه نموده باشد که مشتری بانک در این خصوص نیز می بایستی از حقوق مرحله اجرا و عملیات اجرا در اجرای ثبت اسناد رسمی آگاه باشد لذا برای آنکه از حقوق خود آگاه بوده و در صورت لزوم اقدام به طرح دعوی نمایید ، دپارتمان امور بانکی اطلاعات لازم را در این خصوص ارائه می نماید .


5- دپارتمان تخصصی اداره کار و تامین اجتماعی : دعاوی مربوط به کارگر و کارفرما از مواردی است که تعداد قابل توجهی از افراد را برای احقاق حقوق خود راهی اداره کار می نماید و می بایستی پیش از طرح آن ، از حقوق ، مزایا و معایب آن آگاه باشند به همین دلیل ، این موسسه با همکاری متخصصین این حوزه آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد .


6- دپارتمان تخصصی امور ثبتی و املاک : مشاوره حقوقی املاک، موثرترین راه پیشگیری از طرح دعاوی ملکی در دادگاهها می باشد. دپارتمان امور ثبتی و املاک ، مشاوره حقوقی املاک را به صورت تخصصی، آغاز نموده و هدف از تشکیل این دپارتمان ، آگاهی اشخاص از حقوق خود در موضوع املاک و امور ثبتی می باشد ، قوانین متعدد و مختلف ثبتی موجب گردیده که افراد از بسیاری از حقوق خود آگاه نباشند ، تفکیک ، تجمیع ، افراز ، اصلاح سند ، تغییر کاربری و ... در این دپارتمان رسیدگی میگردد .


7- دپارتمان تخصصی پزشکی و پیراپزشکی : نظر به اینکه پرسنل محترم بخش درمان به واسطه حساسیت موضوع فعالیتشان مصائب و مشکلات عدیده قضائی را تجربه می نمایند این موسسه دپارتمان مجزایی راصرفاً جهت انجام امور حقوقی این اشخاص اختصاص داده که به صورت کاملاً تخصصی موضوعات حقوقی این حوزه را پوشش دهد ، به همین خاطر کلیه پرسنل محترم بخش درمانی می توانند با هماهنگی موسسه از خدمات ویژه دپارتمان پزشکی و پیراپزشکی بهره مند شوند.


8- دپارتمان تخصصی تعزیرات : سازمان تعزیرات حکومتی بخشی از قوه قضاییه بوده که در حدود صلاحیت ذاتی خود به پرونده های مطروحه رسیدگی می نماید . نظر به اینکه رسیدگی در این سازمان با توجه به قوانین خاص انجام می شود ، لذا در این دپارتمان قوانین و آیین دادرسی آن تشریح میگردد .


9- دپارتمان تخصصی حقوقی : بخش عمده دعاوی در این حوزه می باشد که کلیه امور مالی و تعهدات را شامل می شود ، دپارتمان حقوقی بنا به مقتضیات پرونده ، راهکارهای حقوقی را در این خصوص ارائه می نماید . دعاوی این حوزه به صورت اجمالی شامل : دعاوی مطالبه وجه ، الزام به ایفاء تعهد ، دعاوی ناشی از قراردادها ، اسناد تعهد آور و ... می باشد .


10- دپارتمان تخصصی خانواده : این دپارتمان به صورت تخصصی امور مربوط به دعاوی خانواده را مانند طلاق ، نفقه ، اجرت المثل ، مهریه و حضانت را تحت پوشش قرار می دهد .


11- دپارتمان تخصصی داوری : افراد میتوانند بدون حضور در دادگاه و پرداخت هزینه دادرسی با توافق و تراضی شخص یا اشخاصی را به عنوان داور تعیین نموده و داور مرضی الطرفین اقدام به صدور رای در موضوع مورد نظر نماید که این امر موجب تسریع در روند دادرسی و کاهش هزینه ها خواهد بود . این موسسه می تواند با همکاری حقوقدانان و وکلای مطرح به عنوان داور در خصوص موضوعات مد نظر اصدار رای نماید .


12- دپارتمان تخصصی قراردادها : دپارتمان قراردادها به طور کاملاً تخصصی در زمینه تنظیم انواع قراردادها ، توافق‌نامه‌ها و پیمان‌ها، خدمات حقوقی ارائه می‌دهد. اهم خدمات شامل : تنظیم حقوقی انواع قراردادهای ملکی، انواع قراردادهای ساختمانی، قراردادهای پیمانکاری، قرارداد مشارکت ، خرید و فروش خودرو ، قراردادهای اجاره، قرارداد مشارکت مدنی، مشارکت در ساخت، سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی.


13- دپارتمان تخصصی امور کیفری : رسیدگی به دعاوی کیفری چه در مقام دفاع و چه در مقام شکایت ، اصول و مقررات خاص خود را میطلبد که عدم آگاهی از این موارد موجب مصائب عدیده ای می گردد ، همکاران ما در این بخش با تخصص در حقوق جزا در کنار شما خواهند بود .


14- دپارتمان تخصصی مالی و مالیاتی : این دپارتمان با همکاری کارشناسان رسمی دادگستری در رشته حسابرسی به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در خصوص میزان مالیات ، مالیات بر ارزش افزوده ، اخذ تخفیفات و معافیتهای قانونی ، حسابرسی دفاتر و سایر امور مالی و مالیاتی ، مشاوره تخصصی ارائه میدهد .


15- دپارتمان تخصصی حقوق ورزشی : احتمال دارد که برای شما نیز پیش آمده باشد و یا شنیده باشید که در تمرینات ورزشی شخصی موجب آسیب به شخص دیگری شده و یا حتی موجب فوت آن فرد شده باشد ، به همین خاطر امور حقوقی ورزشی در برخی موارد بسیار مهم و اثر گذار می باشد . اینکه ورزشکاران محترم آیا در صورت آسیب رساندن مصونیتی دارند یا نه موضوعی است که همکاران ما در خصوص موضوعات احتمالی به شما مشاوره خواهد داد .

اشتراک گذاری:

ارتباط با ما

  • نشانی دفتر مرکزی : تهران، خیابان کریمخان زند، نبش خیابان سپهبد قرنی، جنب بانک تجارت، پلاک ۱۹۶ طبقه چهارم غربی

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • خط ویژه : ۸۸۴۹۰۵۶۳

  • تلفکس: ۸۸۴۹۰۱۶۳ و ۸۸۳۰۷۴۳۴