افرادی که امکان استفاده از مشاوره حضوری و یا آنلاین را ندارند میتوانند همه روزه از ساعت 15 الی 18 برای برقراری ارتباط با وکلای پایه یک دادگستری  با شماره  88490563  تماس حاصل نمایند .

 images 10

 

موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان , با اختصاص دپارتمانی مجزا , صرفاً جهت تنظیم قرارداد ها , به صورت کاملاً تخصصی اقدام به تنظیم و مشاوره در خصوص انعقاد انواع قراردادها نموده است که ماحصل آن تنظیم قراردادهای متعدد برای شرکتها و اشخاص حقیقی می باشد.


متقاضیان می توانند با مراجعه به صفحه ارتباط با ما , موجبات هماهنگی را برای ارسال اطلاعات مورد نیاز جهت تنظیم قراردادها فراهم نموده و سپس در کوتاه ترین زمان ممکن , قرارداد خود را تحویل بگیرند.
همچنین در صورتی که نیاز به حضور وکیل مجرب در هنگام امضای قرارداد باشد نیز این دفاتر حاضر به همکاری در این خصوص می باشد .

سایر خدمات به شرح ذیل می باشد:
شرکت در مذاکرات پیش قراردادی و تهیه پیش نویس قراردادها در سطوح داخلی و بین المللی.
تنظیم نهایی قراردادهای حقوقی مختلف تجاری، مدنی، مشارکتی، عاملیت ، بانکی، اعتباری ، سرمایه گذاری و نظارت تخصصی بر اجرای آنها.
تفسیر قراردادهای حقوقی بین المللی با ملاحظه عرف و رویه های خاص حرفه ای حسب نیاز متقاضیان.
استفاده از راهکارهای لازم جهت تعدیل قراردادهای حقوقی با ملاحظه شرایط متغیر اقتصادی و اجتماعی.
تعیین قانون حاکم در قراردادهای حقوقی بین المللی و مهارت در شناسایی حقوقی و قانونی طرفین قراردادها.
ارائه خدمات نوین در زمینه قراردادهای حقوقی خدماتی، بیمه ای و بازرگانی خارجی.
ارائه خدمات مربوط به قراردادهای حقوق کار، مالیاتی، حقوق حمل و نقل دریایی ، هوایی و زمینی به صورت تخصصی.
ارائه خدمات قراردادی مربوط به فاینانس، گشایش اعتبارات اسنادی، ضمانت نامه های بانکی و سایر قراردادهای اعتباری.

   

مراجعه کننده گرانقدر:
ضمن تشکر از بازدید شما از این صفحه ، شعبه مجازی این دفتر ، شعبه ای از یک دفتر وکالت میباشد که بدون نیاز به صرف وقت و مراجعه حضوری ، پاسخگوی برخی از نیازهای حقوقی شماست.

 شما می توانید در این شعبه، از امکانات ذیل برخوردار شوید:
۱. مشاوره حقوقی تخصصی
۲. تنظیم و ارسال دادخواست جهت ارائه به محاکم
۳. تنظیم و ارسال شکواییه جهت ارائه به محاکم
۴. تنظیم و ارسال قرارداد مورد نظر
۵. تنظیم و ارسال لایحه دفاعیه
۶. تنظیم و ارسال اظهارنامه

 
شما میتوانید با ارسال مدارک از طریق فرم ذیل, اطلاعات لازم را جهت تنظیم موارد فوق را در اختیار دفتر قرار داده و ما نیز, ظرف حداکثر ۴۸ ساعت نظر نهایی را در خصوص هزینه تنظیم و نحوه تنظیم اعلام خواهیم نمود.

 

موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان با اتکا به سوابق خود و با بهره گیری از تجربیات و تخصص به شرح ذیل به شرکتهای طرف قرارداد در حوزه های ذیل ارائه خدمات می نماید :

انواع خدمات تخصصی شرکت ها بدین شرح می باشد:


1. ثبت شرکت ها
2. مشاوره در تنظیم اساسنامه و صورت جلسات شرکت
3. قراردادهای داخلی شرکت فی مابین کارکنان و شرکت
4. قراردادهای فی مابین شرکت و اشخاص ثالث
5. پیگیری دعاوی مطروحه علیه شرکت
6. حضور و دفاع از شرکت در اداره کار
7. مشاوره در خصوص بیمه
8. نظارت بر عملکرد قانونی شرکت در خصوص افزایش و یا کاهش سرمایه
9. مشاوره در خصوص امور مالیاتی شرکت
10. مشاوره در خصوص تنظیم قراردادهای بانکی
11. ثبت علائم تجاری
12. تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری
13. ثبت صورتجلسات
14. دعاوی کیفری شرکت اعم از مسئولیت کیفری اختصاصی شرکت مانند ورشکستگی به تقلب یا تقصیر، تخلف مدیران و موسسات.
15. دعاوی کیفری و مالی و اقتصادی شرکت مانند کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، خیانت در امانت، چک بلا محل، جرائم رایانه ای
16. دعاوی کیفری علیه اشخاص، مانند نشر اکاذیب و افتراء
17. حقوق کار شرکت:
17-1. تنظیم قراردادهای استخدام موقت و دائم
17-2. وکالت در دعاوی روابط کار و بیمه و تأمین اجتماعی در مراجع قضایی و غیرقضایی
17-3. وکالت در دعاوی حوادث کار و اخراج کارگران
17-4. ارائه مشاوره در امور پرداخت حق سنوات

18. دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری
18-1. ارائه مشاوره در خصوص دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری
18-2. پذیرش وکالت در دیوان عدالت اداری
19- مشاوره به مدیران شرکتها
20- میانجی گری در اختلافات حاصله بین شرکت و همکاران و شرکای تجاری خارج از شرکت

اهمیت و ضرروت داشتن مشاور حقوقی برای شرکتها امری محرز و مسلم بوده و بر کسی پوشیده نیست که فقدان آن به چه میزان می تواند موجبات ضرر گردد، لذا این موسسه به صورت مستمر و موردی می تواند نیاز شرکتها را برآورده نماید .

 

مشاوره در خصوص خرید شرکت :

 

خرید شرکتی که چند سالی از تاسیس آن میگذرد به همان میزان که می تواند دارای آثار و تبعات مثبت باشد ، میتواند مصائب و مشکلات مالی متعددی را نیز به همراه داشته باشد ، لذا می بایستی از مراجع مختلف در این خصوص استعلام به عمل آید که اهم آن را به شرح ذیل معروض میدارد :
1- استعلام از اداره بیمه
2- استعلام از اداره مالیات
3- استعلام سوابق دادگاهی شرکت
4- استعلام از اداره کار
5- استعلام از تامین اجتماعی
6- استعلام از ثبت شرکتها
7- استعلام از تمامی بانکها
8- بررسی سوابق قراردادی و تعهدات شرکت و یا مدیران نسبت به اشخاص ثالث

9- بررسی سوابق ساجات
10- تنظیم صورتجلسات نقل و انتقال سهام ، تغییر هیئت مدیره و تغییر آدرس
11- بررسی ارزش واقعی شرکت با رتبه اعلامی

 

و در نهایت چنانچه استعلامات مزبور فاقد ایرادات قانونی باشد این موسسه ، اقدام به تنظیم قرارداد خرید شرکت مورد نظر می نماید .

انجام کلیه خدمات حقوقی در کشور چین ، از قبیل موارد ذیل:
پیگیری دعاوی از طریق مراجع ذیصلاح

طرح دعاوی از طریق مراجع ذیصلاح

ثبت برند و علامت تجاری در چین
ثبت انواع شرکت در کشور چین
استعلام حساب بانکی در چین
استعلام علامت تجاری
اخذ مجوز های لازم
اظهارنامه قانونی

از وکیل خانواده چه میدانید؟
این طرح شامل چه اشخاصی میگردد؟
آیا لزومی به داشتن وکیل خانواده می باشد؟

پیشرفت روز افزون جوامع , و تخصصی شدن امور مختلف , منجر به این امر گردیده که در اکثر جوامع , بالاخص جوامع پیشرفته , هر خانواده یک وکیل ، جهت نظارت بر کلیه امور خود داشته باشد , تا حدی که برای کوچکترین مسائل نیز بدون مشورت با وکیل خانوادگی خود دست به هیچ اقدامی نخواهند زد , زیرا میدانند که آثار و تبعات اقدامی که بدون مشورت با وکیل دادگستری بوجود می آید میتواند بسیار بغرنج باشد.
امری که تا کنون در کشور ما جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده و نتیجه آن دعاوی متعددی می باشد که روزانه به محاکم دادگستری ارجاع می گردد و سالهای طولانی , منجر به اتلاف زمان و سرمایه طرفین دعوی می شود, در حالی که در بسیاری از موارد , با نظارت یک حقوقدان زبده ,بسیاری از این دعاوی پیش نخواهد آمد .
لذا موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان با ارائه طرحی ابتکاری که شرح آن در ذیل آمده است , اقدام به انعقاد قرارداد , جهت بهره مندی متقاضیان محترم از وکیل خانواده نموده و روند انقعاد قرارداد ( وکیل خانواده ) به شرح ذیل می باشد :
- ابتدا توسط پرسنل این موسسه , جلسه ای با نماینده خانواده جهت بررسی نیاز خانواده به تعداد ساعاتی که وکیل می بایستی ارائه خدمت نماید , برگزار می شود .
- سپس , وکلای موسسه با توجه به تعداد افراد خانواده , نوع مشاغل آنها , سن , تحصیلات و سوابق قضایی آنها پرونده ای به نام نماینده خانواده تشکیل داده و رمز اختصاصی به وی جهت بررسی پرونده خانوادگی آنها ارائه می گردد.
- و در آخر شما و خانواده محترمتان , از خدمات یک وکیل اختصاصی برای کلیه اقدامات حقوقی از قبیل : تنظیم قراردادها , مشاوره حقوقی ، تنظیم لوایح و صورتجلسات و سایر امور حقوقی بر خوردار خواهید بود.
شایان ذکر است , این طرح شامل کلیه اشخاص حقیقی بوده و موجب اطمینان خاطر جهت انجام کلیه امور حقوقی با اشخاص حقیقی و حقوقی می گردد.
جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما , موارد مورد نظر را جویا شوید .

 

موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان با همکاری متخصصین حوزه های مختلف ، خدمات خود را در قالب دپارتمان های تخصصی ، به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی ، ارائه می نماید.


دپارتمان های موسسه شامل 15 دپارتمان تخصصی به شرح ذیل می باشد :


1- دپارتمان تخصصی آموزش : موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان با همکاری اساتید مطرح اقدام به تشکیل دوره های آموزشی تخصصی در حوزه های مختلف برای اشخاص حقیقی و حقوقی می نماید ، علاقه مندان میتوانند با عضویت در خبرنامه از کلاسها و زمان آن آگاه شوند .


2- دپارتمان تخصصی امور شرکت ها : ارائه مشاوره حقوقی شرکتها از قبیل : مشاوره در تأسیس انواع شركت های تجاری و ثبت آن ، مشاوره و تدوین در تدوین اساسنامه ، شركتنامه و صورتجلسات ، مشاوره تخصصی حقوقی به مدیران شركت های تجاری ، طرح و دفاع از دعاوی راجع به شركتهای تجاری از جمله وصول مطالبات ، ورشكستگی ، انحلال ، ابطال تصمیمات هیأت مدیره یا مدیر عامل و سایر دعاوی مربوط به شرکتها ،مشاوره واجرای داوری در زمینه اختلافات شركاء واختلافات شركت با شخص حقیقی تاجر یا طرف قرارداد کلیه دعاوی تجاری فی مابین شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری ، ثبت تغییرات شرکت ، ثبت علائم تجاری ،صنعتی و فلاحتی ، ثبت اختراعات و ابداعات ، نوآوری به هر شکل و از هرنوع که باشد خواه در داخل و یا خارج از کشور، تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و خارجی ، تدوین آئین نامه های داخلی و اجرائی و تدوین چارت سازمانی شرکتها و شرح وظایف سازمانی مدیران و کارکنان ، حل وفصل موضوعات از طریق صلح و سازش و داور ، آموزش پرسنل حقوقی و ایجاد بایگانی تخصیصی و سایر امور حقوقی مربوط به شرکتها و موسسات ، همچنین مشاوره در خصوص خرید شرکت ( خرید شرکتی که چند سالی از تاسیس آن میگذرد به همان میزان که می تواند دارای آثار و تبعات مثبت باشد ، میتواند مصائب و مشکلات مالی متعددی را نیز به همراه داشته باشد ، لذا می بایستی از مراجع مختلف در این خصوص استعلام به عمل آید که اهم آن را به شرح ذیل معروض میدارد : استعلام از اداره بیمه ، استعلام از اداره مالیات و استعلام از تامین اجتماعی و ....


3- دپارتمان تخصصی امور بین الملل : وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی تجاری بین المللی ، تنظیم قراردادهای بین المللی ، اجراء و ابطال آرای داوری بین المللی


4- دپارتمان تخصصی امور بانکی : احتمالاً برای شما هم پیش آمده که پس از اخذ وام از بانکها ، محاسبات بانکی در خصوص اصل ، سود و خسارت تاخیر در تادیه به یک موضوع مجهول تبدیل شده و در برخی مواقع ، بانک برای وصول مطالبات خود اقدام به مزایده مورد وثیقه نموده باشد که مشتری بانک در این خصوص نیز می بایستی از حقوق مرحله اجرا و عملیات اجرا در اجرای ثبت اسناد رسمی آگاه باشد لذا برای آنکه از حقوق خود آگاه بوده و در صورت لزوم اقدام به طرح دعوی نمایید ، دپارتمان امور بانکی اطلاعات لازم را در این خصوص ارائه می نماید .


5- دپارتمان تخصصی اداره کار و تامین اجتماعی : دعاوی مربوط به کارگر و کارفرما از مواردی است که تعداد قابل توجهی از افراد را برای احقاق حقوق خود راهی اداره کار می نماید و می بایستی پیش از طرح آن ، از حقوق ، مزایا و معایب آن آگاه باشند به همین دلیل ، این موسسه با همکاری متخصصین این حوزه آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد .


6- دپارتمان تخصصی امور ثبتی و املاک : مشاوره حقوقی املاک، موثرترین راه پیشگیری از طرح دعاوی ملکی در دادگاهها می باشد. دپارتمان امور ثبتی و املاک ، مشاوره حقوقی املاک را به صورت تخصصی، آغاز نموده و هدف از تشکیل این دپارتمان ، آگاهی اشخاص از حقوق خود در موضوع املاک و امور ثبتی می باشد ، قوانین متعدد و مختلف ثبتی موجب گردیده که افراد از بسیاری از حقوق خود آگاه نباشند ، تفکیک ، تجمیع ، افراز ، اصلاح سند ، تغییر کاربری و ... در این دپارتمان رسیدگی میگردد .


7- دپارتمان تخصصی پزشکی و پیراپزشکی : نظر به اینکه پرسنل محترم بخش درمان به واسطه حساسیت موضوع فعالیتشان مصائب و مشکلات عدیده قضائی را تجربه می نمایند این موسسه دپارتمان مجزایی راصرفاً جهت انجام امور حقوقی این اشخاص اختصاص داده که به صورت کاملاً تخصصی موضوعات حقوقی این حوزه را پوشش دهد ، به همین خاطر کلیه پرسنل محترم بخش درمانی می توانند با هماهنگی موسسه از خدمات ویژه دپارتمان پزشکی و پیراپزشکی بهره مند شوند.


8- دپارتمان تخصصی تعزیرات : سازمان تعزیرات حکومتی بخشی از قوه قضاییه بوده که در حدود صلاحیت ذاتی خود به پرونده های مطروحه رسیدگی می نماید . نظر به اینکه رسیدگی در این سازمان با توجه به قوانین خاص انجام می شود ، لذا در این دپارتمان قوانین و آیین دادرسی آن تشریح میگردد .


9- دپارتمان تخصصی حقوقی : بخش عمده دعاوی در این حوزه می باشد که کلیه امور مالی و تعهدات را شامل می شود ، دپارتمان حقوقی بنا به مقتضیات پرونده ، راهکارهای حقوقی را در این خصوص ارائه می نماید . دعاوی این حوزه به صورت اجمالی شامل : دعاوی مطالبه وجه ، الزام به ایفاء تعهد ، دعاوی ناشی از قراردادها ، اسناد تعهد آور و ... می باشد .


10- دپارتمان تخصصی خانواده : این دپارتمان به صورت تخصصی امور مربوط به دعاوی خانواده را مانند طلاق ، نفقه ، اجرت المثل ، مهریه و حضانت را تحت پوشش قرار می دهد .


11- دپارتمان تخصصی داوری : افراد میتوانند بدون حضور در دادگاه و پرداخت هزینه دادرسی با توافق و تراضی شخص یا اشخاصی را به عنوان داور تعیین نموده و داور مرضی الطرفین اقدام به صدور رای در موضوع مورد نظر نماید که این امر موجب تسریع در روند دادرسی و کاهش هزینه ها خواهد بود . این موسسه می تواند با همکاری حقوقدانان و وکلای مطرح به عنوان داور در خصوص موضوعات مد نظر اصدار رای نماید .


12- دپارتمان تخصصی قراردادها : دپارتمان قراردادها به طور کاملاً تخصصی در زمینه تنظیم انواع قراردادها ، توافق‌نامه‌ها و پیمان‌ها، خدمات حقوقی ارائه می‌دهد. اهم خدمات شامل : تنظیم حقوقی انواع قراردادهای ملکی، انواع قراردادهای ساختمانی، قراردادهای پیمانکاری، قرارداد مشارکت ، خرید و فروش خودرو ، قراردادهای اجاره، قرارداد مشارکت مدنی، مشارکت در ساخت، سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی.


13- دپارتمان تخصصی امور کیفری : رسیدگی به دعاوی کیفری چه در مقام دفاع و چه در مقام شکایت ، اصول و مقررات خاص خود را میطلبد که عدم آگاهی از این موارد موجب مصائب عدیده ای می گردد ، همکاران ما در این بخش با تخصص در حقوق جزا در کنار شما خواهند بود .


14- دپارتمان تخصصی مالی و مالیاتی : این دپارتمان با همکاری کارشناسان رسمی دادگستری در رشته حسابرسی به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در خصوص میزان مالیات ، مالیات بر ارزش افزوده ، اخذ تخفیفات و معافیتهای قانونی ، حسابرسی دفاتر و سایر امور مالی و مالیاتی ، مشاوره تخصصی ارائه میدهد .


15- دپارتمان تخصصی حقوق ورزشی : احتمال دارد که برای شما نیز پیش آمده باشد و یا شنیده باشید که در تمرینات ورزشی شخصی موجب آسیب به شخص دیگری شده و یا حتی موجب فوت آن فرد شده باشد ، به همین خاطر امور حقوقی ورزشی در برخی موارد بسیار مهم و اثر گذار می باشد . اینکه ورزشکاران محترم آیا در صورت آسیب رساندن مصونیتی دارند یا نه موضوعی است که همکاران ما در خصوص موضوعات احتمالی به شما مشاوره خواهد داد .

انجام کلیه امور حقوقی در کشور ارمنستان از قبیل :

 طرح و پیگیری دعاوی از طریق مراجع ذیصلاح 

ارتباط با ما

  • نشانی دفتر مرکزی : تهران، خیابان کریمخان زند، نبش خیابان سپهبد قرنی، جنب بانک تجارت، پلاک ۱۹۶ طبقه چهارم غربی

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • خط ویژه : ۸۸۴۹۰۵۶۳

  • تلفکس: ۸۸۴۹۰۱۶۳ و ۸۸۳۰۷۴۳۴