از وکیل خانواده چه میدانید؟
این طرح شامل چه اشخاصی میگردد؟
آیا لزومی به داشتن وکیل خانواده می باشد؟

پیشرفت روز افزون جوامع , و تخصصی شدن امور مختلف , منجر به این امر گردیده که در اکثر جوامع , بالاخص جوامع پیشرفته , هر خانواده یک وکیل ، جهت نظارت بر کلیه امور خود داشته باشد , تا حدی که برای کوچکترین مسائل نیز بدون مشورت با وکیل خانوادگی خود دست به هیچ اقدامی نخواهند زد , زیرا میدانند که آثار و تبعات اقدامی که بدون مشورت با وکیل دادگستری بوجود می آید میتواند بسیار بغرنج باشد.
امری که تا کنون در کشور ما جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده و نتیجه آن دعاوی متعددی می باشد که روزانه به محاکم دادگستری ارجاع می گردد و سالهای طولانی , منجر به اتلاف زمان و سرمایه طرفین دعوی می شود, در حالی که در بسیاری از موارد , با نظارت یک حقوقدان زبده ,بسیاری از این دعاوی پیش نخواهد آمد .
لذا موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان با ارائه طرحی ابتکاری که شرح آن در ذیل آمده است , اقدام به انعقاد قرارداد , جهت بهره مندی متقاضیان محترم از وکیل خانواده نموده و روند انقعاد قرارداد ( وکیل خانواده ) به شرح ذیل می باشد :
- ابتدا توسط پرسنل این موسسه , جلسه ای با نماینده خانواده جهت بررسی نیاز خانواده به تعداد ساعاتی که وکیل می بایستی ارائه خدمت نماید , برگزار می شود .
- سپس , وکلای موسسه با توجه به تعداد افراد خانواده , نوع مشاغل آنها , سن , تحصیلات و سوابق قضایی آنها پرونده ای به نام نماینده خانواده تشکیل داده و رمز اختصاصی به وی جهت بررسی پرونده خانوادگی آنها ارائه می گردد.
- و در آخر شما و خانواده محترمتان , از خدمات یک وکیل اختصاصی برای کلیه اقدامات حقوقی از قبیل : تنظیم قراردادها , مشاوره حقوقی ، تنظیم لوایح و صورتجلسات و سایر امور حقوقی بر خوردار خواهید بود.
شایان ذکر است , این طرح شامل کلیه اشخاص حقیقی بوده و موجب اطمینان خاطر جهت انجام کلیه امور حقوقی با اشخاص حقیقی و حقوقی می گردد.
جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما , موارد مورد نظر را جویا شوید .

 

اشتراک گذاری:

ارتباط با ما

  • نشانی دفتر مرکزی : تهران، خیابان کریمخان زند، نبش خیابان سپهبد قرنی، جنب بانک تجارت، پلاک ۱۹۶ طبقه چهارم غربی

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • خط ویژه : ۸۸۴۹۰۵۶۳

  • تلفکس: ۸۸۴۹۰۱۶۳ و ۸۸۳۰۷۴۳۴