وکالت حضوری

  • تاریخ 20/05/1395

پذیرش وکالت از طریق مراجعه به موسسه :

  توصیه ما این است، که اگر قصد دارید با وکلای این موسسه قرارداد وکالت منعقد نمائید ، مشخصات فرم تماس با ما را تکمیل و ارسال نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل گردد ، همچنین میتوانید در ساعات کاری برای هماهنگی زمان ملاقات ، تماس حاصل نموده. سپس در موعد مقرر در موسسه حاضر شوید.

پس از تعیین وقت و پیش از تشکیل جلسه ، کلیه مدارک خود مانند مدارک شناسایی و اسناد مربوط به موضوع مورد نظر را آماده نمایید.

در زمان ملاقات ، یکی از همکاران مدارک شما را ملاحظه نموده و مطالب شما را یادداشت خواهد نمود. پس از آن با توجه به ماهیت موضوع ، توسط همکاران ما در دپارتمان تخصصی مربوطه مدارک شما بررسی و در خصوص موارد ذیل اعلام نظر خواهد شد:

۱. امکان حصول نتیجه در خصوص موضوع مطروحه

۲. پذیرش پرونده توسط وکلای موسسه

۳.مدت زمان تقریبی جهت حصول نتیجه

۴. حق الوکاله پرونده

5. هزینه دادرسی

6. تعیین وکیل یا وکلائی که پیگیری پرونده را عهده دار خواهند بود

پس از این گزارش از شما دعوت خواهد شد تا در صورت تمایل با یکی از وکلائی که برای پیگیری پرونده تعیین شده ملاقاتی داشته باشید.

در این جلسه نتایج حاصله به اطلاع شما خواهد رسید و در صورت تمایل می توانید در همین جلسه قرارداد وکالت را امضاء نمائید تا پیگیری کار شما شروع شود.

پس از امضاء قرارداد وکالت ، مدیر داخلی موسسه شماره پرونده شما را تقدیم شما خواهد نمود. این شماره رمز عبور شما می باشد که می توانید با استفاده از آن در قسمت ورود اعضاء از پرونده خود و اقداماتی که صورت می گیرد اطلاع پیدا کنید و اگر نکته ای را لازم می دانید به وکیل خود یادآوری کنید.

ارتباط با ما

  • نشانی دفتر مرکزی : تهران، خیابان کریمخان زند، نبش خیابان سپهبد قرنی، جنب بانک تجارت، پلاک ۱۹۶ طبقه چهارم غربی

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • خط ویژه : ۸۸۴۹۰۵۶۳

  • تلفکس: ۸۸۴۹۰۱۶۳ و ۸۸۳۰۷۴۳۴