آشنایی باما

از اینکه وب سایت ما را انتخاب کردید از شما متشکریم

 

 دفتر حقوقی شورا در سال 1380 با حضور وکلای پایه یک دادگستری و تجهیز امکانات متعدد،  فعالیت خود را آغاز نموده و  با توجه به استقبال مخاطبین محترم و ضرورت ارتقاء سطح کمی و کيفی خدمات حقوقی و تمايل سازمانها و شرکتها به واگذاری امور حقوقی، ‌فعاليت گروه با ارتقاء سطح خدمات تداوم پيدا کرده و پس از مدتی, موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان ، به شماره 42656 به ثبت رسید ، که  .حاصل آن سابقه همکاری وکلای این مجموعه با بانکها و شرکتهای متعددی می باشد .

 

این موسسه از ابتدای تاسیس با هدف ارائه خدمات حقوقی به صورت کاملاً تخصصی و با استفاده از مشاورین و متخصصان حقوقی در زمینه های مختلف، خدمات خود را به هموطنان عزیز ارائه نموده است. تلاش مجموعه همواره بر این متمرکز بوده که با پاسخگویی به موکلین و مراجعین محترم، جدیدترین فناوری روز را برای ارائه خدمات بهتر و آسانتر فراهم نموده که بتوان از هر حیث موجبات رضایت موکلین را فراهم نماید ، تا جایی که امروزه می توانیم با افتخار اعلام کنیم که موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان یک گروه منسجم، هوشمند و پاسخگوست.
تلاش مدیران موسسه برای جلب و حفظ رضایت موکلین و مراجعان ، هدف اساسی مجموعه بوده که با توجه به دانش و تجربیات وکلا و همکاران ما، موجب گردیده که بتوانیم به عنوان یک موسسه شناخته شده و مسئول به دیگرا ن معرفی شویم . 
این موسسه با تحت پوشش قراردادن متقاضیان در قالب طرح های مختلف انواع نیاز های حقوقی را برآورده می نماید و افراد می توانند با توجه به نیاز خود از خدمات موسسه بهره مند شوند . لازم به ذکر است که این خدمات با پرداخت حداقل هزینه قابل دسترسی خواهد بود .

وجود دپارتمانهای مختلف موجب گردیده که خدمات به صورت کاملاً تخصصی ارائه شده و بهترین راهکارها ارائه شود .
عضویت به عنوان مشترک موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان و پیگیری وضعیت پرونده از طریق وب سایت، ایمیل و سیستم پیام کوتاه، تنها بخشی از خدمات نوین حقوقی است که توسط ما به هموطنان عزیز در سراسر جهان ارائه می شود.
اگر علاقه مند به آشنایی با نحوه خدمات ویژه ی موسسه هستید، می توانید اطلاعات مربوط به انواع خدمات حقوقی را با مراجعه به بخشهای مختلف سایت مطالعه فرمایید .

اشتراک گذاری:

ارتباط با ما

  • نشانی دفتر مرکزی : تهران، خیابان کریمخان زند، نبش خیابان سپهبد قرنی، جنب بانک تجارت، پلاک ۱۹۶ طبقه چهارم غربی

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • خط ویژه : ۸۸۴۹۰۵۶۳

  • تلفکس: ۸۸۴۹۰۱۶۳ و ۸۸۳۰۷۴۳۴