وکیل خانواده

از وکیل خانواده چه میدانید؟
این طرح شامل چه اشخاصی میگردد؟
آیا لزومی به داشتن وکیل خانواده می باشد؟

پیشرفت روز افزون جوامع  و تخصصی شدن امور مختلف , منجر به این امر گردیده که در اکثر جوامع , بالاخص جوامع پیشرفته , هر خانواده ای ، یک وکیل خانوادگی جهت نظارت بر کلیه امور خود را داشته باشد , تا حدی که برای کوچکترین مسائل نیز بدون مشورت با وکیل خانوادگی خود دست به هیچ اقدامی نخواهند زد , زیرا میدانند که آثار و تبعات اقدامی که بدون مشورت با متخصص آن موضوع بوجود می آید به مراتب بیش از سود احتمالی آن خواهد بود.
امری که تا کنون در کشور ما جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده و نتیجه آن دعاوی متعددی می باشد که روزانه به محاکم دادگستری ارجاع می گردد و سالهای طولانی , منجر به اتلاف زمان و سرمایه طرفین دعوی می شود, در حالی که در بسیاری از موارد , با نظارت یک حقوقدان زبده ,بسیاری از این دعاوی در نطفه از بین می رود.
لذا موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان با ارائه طرحی ابتکاری که شرح آن در ذیل آمده است , اقدام به انعقاد قرارداد , جهت بهره مندی متقاضیان محترم , از وکیل خانواده نموده است :


- ابتدا توسط پرسنل این موسسه ,جلسه ای با نماینده خانواده جهت بررسی نیاز خانواده و تعداد ساعاتی که وکیل می بایستی ارائه خدمت نماید , برگزار می شود .
- سپس , وکلای موسسه با توجه به تعداد افراد خانواده , نوع مشاغل آنها , سن , تحصیلات و سوابق قضایی آنها پرونده ای به نام نماینده خانواده تشکیل داده و رمز اختصاصی به وی جهت بررسی پرونده خانوادگی آنها ارائه می گردد.
- و در آخر شما و خانواده محترمتان , از خدمات یک وکیل اختصاصی برای کلیه اقدامات حقوقی از قبیل : تنظیم قراردادها , مشاوره حقوقی ، تنظیم لایحه دفاعیه ، تنظیم صورتجلسات اداری و غیره بر خوردار خواهید بود.
شایان ذکر است , این طرح شامل کلیه اشخاص حقیقی بوده و موجب اطمینان خاطر جهت انجام کلیه امور حقوقی با اشخاص حقیقی و حقوقی می گردد.
جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما , موارد مورد نظر را جویا شوید.

اشتراک گذاری:

ارتباط با ما

  • نشانی دفتر مرکزی : تهران، خیابان کریمخان زند، نبش خیابان سپهبد قرنی، جنب بانک تجارت، پلاک ۱۹۶ طبقه چهارم غربی

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • خط ویژه : ۸۸۴۹۰۵۶۳

  • تلفکس: ۸۸۴۹۰۱۶۳ و ۸۸۳۰۷۴۳۴