مرد نانوا وقتی متوجه شد خواهرزاده اش دردام شیطانی کارگرجوان گرفتارشده دست به انتقامگیری عجیبی زد. او با سفر از تهران به یکی از شهر‌های مشهد مرد آزارگر را در خیابان ربود و گروگان گرفت.به گزارش تابناک به نقل از روزنامه جام جم، اوایل هفته گذشته پرونده نیابتی ازدادسرای خلیل آباد در استان خراسان رضوی در دستور کار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت مبنی براین‌که مرد جوانی از سوی فردی که پیش از این در نانوایی اش در تهران کار می‌کرده، ربوده شده و چند روزی در اسارتگاه او بوده و بعداز آن‌که از سوی مرد نانوا مورد شکنجه و تهدید قرار گرفته در بیابان‌های اطراف شهر مشهد دست وپا بسته رها شده است. این در حالی بود که شاکی مدعی بود، چون حقوقش را طلب کرده این بلا بعد از اخراج شدنش سرش آمده است.

 

با توجه به این‌که مرد آدم‌ربا در تهران زندگی می‌کرد پرونده در دستور کار پلیس پایتخت قرار گرفت و مرد نانوا در نانوایی اش در غرب تهران بازداشت شد. مرد آدم‌ربا نزد احسان زمانی، بازپرس شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران گفت: چند سال پیش به تهران آمدم و در غرب پایتخت نانوایی راه اندازی کردم که خواهرزاده ام نیز با من آنجا کار می‌کرد.

از چندی پیش پسر جوانی که همشهری مان بود نیز در نانوایی ام مشغول به کارشد و با خواهرزاده ام دوست شد. آن پسر خانه مجردی داشت با دوستانش آنجا زندگی می‌کرد. یکی از شب‌های اواخر پاییز کارگرم، پسر خواهرم را به عنوان مهمان به خانه اش دعوت کرد. بعد از آن روز هم تسویه حساب کرد و رفت.

خواهرزاده ام وقتی متوجه تسویه حساب کارگر شد، مدعی شد شب مهمانی، کارگر نانوایی او را بیهوش کرده و بعد از آزار و اذیت از او فیلم سیاه گرفته است. بعد از شنیدن این ماجرا تصمیم به انتقام گرفتم و به محل زندگی کارگرم در مشهد رفته و او را ربوده و چند روز شکنجه کردم. وقتی به آزار خواهرزاده ام اعتراف کرد، آزادش کردم.

با توجه به گفته‌های مرد جوان، ماموران به تحقیقات از شاکی پرونده پرداختندکه او اعتراف کرد خواهرزاده شاکی را در دام شیطانی گرفتار و از او فیلم سیاه تهیه کرده است که با فاش شدن این ماجرا کارگرنانوایی بازداشت شد.

پرونده با نبود صلاحیت رسیدگی به دادسرای خلیل آباد منتقل شد تا به پرونده در آنجا رسیدگی شود.

 

اشتراک گذاری:

ارتباط با ما

  • نشانی دفتر مرکزی : تهران، خیابان کریمخان زند، نبش خیابان سپهبد قرنی، جنب بانک تجارت، پلاک ۱۹۶ طبقه چهارم غربی

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • خط ویژه : ۸۸۴۹۰۵۶۳

  • تلفکس: ۸۸۴۹۰۱۶۳ و ۸۸۳۰۷۴۳۴

عضویت در خبرنامه

برای دریافت تازه های موسسه حقوقی بین المللی منشور شایگان در خبرنامه عضو شوید.